Canlı Sonuçlar

Türkiye - Spor Toto Süper Lig
27 Oynanıyor... Gençlerbirliği 1 - 0 Göztepe
İngiltere - FA Cup 5.Tur
22:55 Wigan Athletic 0 - 0 Manchester City
İspanya - Primera Lig
23:00 Getafe 0 - 0 Celta Vigo
Almanya - Bundesliga
22:30 Eintracht Frankfurt 0 - 0 RB Leipzig
İtalya - Serie A
22:45 Lazio 0 - 0 Hellas Verona
Portekiz - Premier Lig
23:00 Tondela 0 - 0 Sporting Lisbon
Danimarka - Süperlig
21:00 AGF Aarhus 0 - 0 SonderjyskE
Yunanistan - Süper Lig
20:30 AE Larissa 0 - 0 Panathinaikos
Fransa - Ligue 2
22:45 Quevilly 0 - 0 Lens
Romanya - 1.Lig
21:45 Viitorul Constanta 0 - 0 Botosani
Brezilya - Paulista A1
02:00 Linense 0 - 0 Novorizontino
02:00 RB Brasil 0 - 0 Corinthians
Arjantin - Premier Lig
01:00 Patronato 0 - 0 Chacarita Juniors
01:00 Atletico Tigre 0 - 0 Defensa y Justicia
03:15 Colon 0 - 0 Gimnasia La Plata
Hollanda - Eerste Divisie
22:00 Ajax II 0 - 0 FC Oss
22:00 PSV II 0 - 0 Den Bosch
Polonya - Ekstraklasa
28 Oynanıyor... Gornik Zabrze 0 - 0 Nieciecza
İngiltere - 1.Lig
22:45 Blackburn Rovers 0 - 0 Bury
Türkiye - 3.Lig 1.Grup
MS Ofspor 0 - 0 Bergama Belediyespor
Türkiye - 3.Lig 2.Grup
MS 1461 Trabzon 1 - 2 Muğlaspor
MS Erokspor 0 - 2 Darıca Gençlerbirliği
Türkiye - 3.Lig 3.Grup
MS Karaköprü Belediyespor 0 - 0 Çorum Belediyespor
MS Arsinspor 1 - 2 Kocaelispor
Peru - Premier Lig Torneo De Verano Grup B
04:00 Binacional 0 - 0 Sport Huancayo
Ekvador - Premier A 1.Aşama
03:00 Guayaquil City 0 - 0 Tecnico Universitario
Paraguay - Profesyonel Lig Apertura
00:00 Nacional Asuncion 0 - 0 3 de Febrero
02:15 Club Guarani 0 - 0 Deportivo Capiata
Şili - Premier Lig
02:00 Audax Italiano 0 - 0 Deportes Temuco
AFC Şampiyonlar Ligi - Grup A
MS Al Gharafa 3 - 0 Tractor Sazi
18 Oynanıyor... Al Ahli Jeddah 1 - 0 Al Jazira Abu Dhabi
AFC Şampiyonlar Ligi - Grup B
MS Zob Ahan 2 - 0 Lokomotiv Tashkent
MS Al Wahda 2 - 3 Al Duhail SC
İsviçre - Challenge Lig
22:00 Neuchatel Xamax 0 - 0 Servette
İsveç - Kupa Grup C
21:00 Djurgarden 0 - 0 Degerfors
İsveç - Kupa Grup H
21:00 Elfsborg 0 - 0 GAIS
Arnavutluk - Süperlig
26 Oynanıyor... Partizani Tirana 0 - 0 Kukesi
İsrail - Ligat HaAl
22:00 Beitar Jerusalem 0 - 0 Bnei Yehuda
Bulgaristan - 1.Lig
MS Vitosha Bistritsa 1 - 2 Dunav 2010
Kolombiya - Primera B Apertura
02:00 Deportivo Pereira 0 - 0 Real Santander
04:00 Barranquilla 0 - 0 Cucuta Deportivo
Hindistan - I-Lig
MS Shillong Lajong 2 - 1 Aizawl
Cebelitarık - Rock Kupası Son 8 Turu
22:30 Lynx 0 - 0 Europa FC
İsrail - Liga Leumit
29 Oynanıyor... Beitar Tel Aviv Ramla 0 - 0 Hapoel Nazareth Illit
29 Oynanıyor... Ironi Nesher 0 - 0 Hapoel Katamon
28 Oynanıyor... Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0 Hapoel Kfar Saba
Arjantin - Prim B Nacional
23:00 Nueva Chicago 0 - 0 Ramon Santamarina
03:05 Atletico Aldosivi 0 - 0 Club Atletico Mitre
İspanya - 2.Lig B Grup 4
22:30 Cordoba II 0 - 0 Cartagena
Meksika - Premier Lig Serie B Clausura Grup 2
02:00 Cuautla 0 - 0 Orizaba
İtalya - Serie C Grup C
22:45 Nuova Cosenza 0 - 0 Reggina
Arjantin - Prim B Metro
23:00 San Telmo 0 - 0 Tristan Suarez
03:00 Atletico Atlanta 0 - 0 San Miguel
Avustralya - Eyalet Ligleri Güney Avustralya
MS Adelaide Blue Eagles 1 - 1 Seaford Rangers
Arjantin - Primera C
23:00 Berazategui 0 - 0 Deportivo Laferrere
23:00 Ituzaingo 0 - 0 Defensores De Cambaceres
Arjantin - Primera D
23:00 Claypole 0 - 0 CA Lugano
23:00 Deportivo Paraguayo 0 - 0 Puerto Nuevo
23:00 Yupanqui 0 - 0 Deportivo Muniz
Arjantin - Torneo Federal A 2.Aşama Revalida 1 Grup A
23:00 Deportivo Madryn 0 - 0 Rivadavia Lincoln
23:00 Independiente Neuquen 0 - 0 Sansinena
İngiltere - Ulusal Lig N / S Güney
22:45 Wealdstone 0 - 0 Gloucester City
Türkiye - U21 Ligi Süper Lig
MS Gençlerbirliği U21 2 - 0 Göztepe U21
Çek Cumhuriyeti - Gençler Ligi CFL
MS Ceske Budejovice U21 0 - 5 Bohemians 1905 U21
MS Jablonec U21 4 - 4 Sparta Prag U21
Çek Cumhuriyeti - Gençler Ligi MSFL
MS Sigma Olomouc U21 1 - 1 Banik Ostrava U21
Fas - Botola Pro
MS Racing De Casablanca 1 - 2 Ittihad Tanger
Jamaika - Premier Lig
04:35 Arnett Gardens 0 - 0 UWI
İngiltere - Kuzey Premier Lig Challenge Kupası 2.Tur
22:45 Atherton Collieries 0 - 0 Bamber Bridge
Brezilya - Gaucho 1
02:00 Caxias 0 - 0 Juventude
Avustralya - NPL Gençlik Ligi Queensland
MS Brisbane Strikers U20 7 - 0 Moreton Bay Jets U20
MS Brisbane Olympic U20 1 - 1 Lions U20
MS Brisbane Roar U20 2 - 1 Western Pride U20
Avustralya - Kadınlar Ulusal Premier Lig Queensland
MS Brisbane Roar / NTC (K) 4 - 1 Western Pride (K)
İngiltere - Premier Lig 2 (Lig 1)
22:00 Everton U23 0 - 0 Derby County U23
22:00 Leicester City U23 0 - 0 Arsenal U23
İngiltere - Premier Lig 2 (Lig 2)
22:00 Aston Villa U23 0 - 0 Wolves U23
22:00 Newcastle United U23 0 - 0 Southampton U23
22:00 West Bromwich Albion U23 0 - 0 Norwich City U23
İngiltere - Professional Development Lig Kuzey
MS Sheffield United U23 1 - 1 Leeds United U23
MS Sheffield Wednesday U23 0 - 0 Hull City U23
22:00 Birmingham City U23 0 - 0 Crewe Alexandra U23
İngiltere - Professional Development Lig Güney
MS Bristol City U23 1 - 0 Cardiff City U23
MS Coventry City U23 3 - 1 Colchester United U23
MS Crystal Palace U23 3 - 0 Queens Park Rangers U23
MS Ipswich Town U23 1 - 2 Charlton Athletic U23
MS Millwall U23 0 - 3 Watford U23
Polonya - Tauron Basket Liga
21:00 Trefl Sopot 0 - 0 AZS Koszalin
İtalya - Serie A2 Doğu
22:30 Fortitudo Bologna 0 - 0 Imola Basket
VTB Gençler Ligi - Normal Sezon
MS Khimki 2 89 - 93 Lokomotiv Kuban 2